GST 502-KN-250 Plus
Kombinovaná jazdcová skriňa
dodanie cca 14 dní
GST 502-KN-250 Plus
  • Menovitý prúd 125 A, pripojenie objímky 1,5 - 70 mm2, výstup hore, 5 x 3 póly D02 pätica jazdcové poistky.
  • Menovitý prúd 63 A, skrutkovacia prípojka 1,5 - 25 mm2, na zbernici, 5 pólov, s 5 prípojnicovými svorkami 16 - 70 mm2, N svorky 4 - 35 mm2, PE svorky 4 - 35 mm2, N svorky 1,5 - 16 mm2, PE svorky 1,5 - 16 mm2, 4 x spojovací prvok (GGV).
  • Na systém prípojníc 250 A, s transparentným vekom.
  • Trieda ochrany: 2.
  • Druh krytia: IP65.
  • Nárazuvzdornosť: IK08.
  • Rozmery: 640x440x179 mm.
Elektrické vlastnosti
  • Domedzovacie prevádzkové napätie: 400 V.
  • Domedzovacie izolačné napätie AC: 690 V.
  • Domedzovacie izolačné napätie DC: 1000 V.
  • Trieda ochrany: II.
  • Druh krytia: IP65.
  • UL Type Rating: 3R.
Materiálové vlastnosti
  • Odolné proti UV žiareniu: áno.
  • Bez obsahu halogénov: áno.
  • Pevnosť žhaviaceho drôtu podľa EN 60695-2-11: 960 °C.