GEOS NS35/15-250
DIN lišta
dodanie cca 14 dní
GEOS NS35/15-250
Prílohy na stiahnutie
  • Lišta podľa DIN EN 60715, šírka 35 mm, vo výškach 7,5 a 15 mm, vrát. upevňovacích skrutiek, na montáž na podlahu, voliteľne možná montáž pomocou montážneho držiaka v rôznych výškach.
  • Pre GEOS-L/-S 3030, GEOS-L/-S 3040, GEOS-S 4030, dĺžka 250 mm, výška 15 mm.
  • Rozmery: 35x250x15 mm.